Existence – Abbi Glines

Uwaga dla fanek
Obsydianu na okładce obu powieści występuje ten sam model. 

Dank jest także trochę podobny do Daemona.
Pagan jest zwykłą nastolatką. No może prawie zwykła nastolatka nie widzi duchów ani samej śmierci. A kiedy się ją widzi istniej ryzyko że się w niej zakochasz.
Kiedy idąc do szkoły, dziewczyna widzi niezwykle przystojnego chłopaka, patrzącego na nią z rozbawieniem nie zdaje sobie sprawy że tylko ona go widzi. Nieznajomy jest czarujący i gdy pewnego dnia jej życie dobiega końca on zrobi wszystko i nagnie wszystkie zasady aby ją uratować.
Książka zdecydowanie wyróżnia się na tle innych napisanych przez autorkę powieści. Pierwsza różnica jest to zupełnie inny gatunek. Paranormal jest prawie jak czarna owca wśród romantycznych białych owieczek-romansów na półce autorki. Jednak wydaje mi się że tego tu było trzeba. Po przeczytaniu Take a Chance spisałam autorkę na straty jednak gdy zobaczyłam okładkę tak książka musiała być moja. Tam jest Daemon. I na prawdę to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, trochę jak powrót do korzeni. Rzadko ostatnio znajduję jakieś dobre paranormal. Kiedyś było tego pełno a teraz… okrutny świat, nie wydaje się go w takich ilościach co kiedyś. Existence wyróżnia się jednak nawet na tle swojego gatunku, no bo pomyślmy ile książek o tematyce śmierci połączonych z absolutną miłością znacie?Ja osobiście żadnej, co nie zmienia faktu że jest to książka, która mnie wciągnęła do tego stopnia że zapomniałam o całym bożym świecie, a to się nie często zdarza. Książka ma też więcej zalet. No po pierwsze super przystojny facet, bardzo przypomina Daemona, który jest w stanie zrobić wszystko dla swojej ukochanej.

Ogólnie gorąco polecam. Książka nie została wydana w języku Polskim. Zachęcam do szukania na chomiku: morethanbooks

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s