Eleanor and Park-Rainbow Rowell

 Książkę przeczytałam dawno temu jeszcze długo przed premierą, dziękuję chomikuj i 
MoreThanBooks, kocham was . Jednak zaczęłam to niezbyt z własnej woli bardziej podążając za modą na young adult i wszelakie tego typu powieści. Ja jednak wolę Dystopię i to też tu się pokazało.
 Historia prawie jak z bajki. Biedna dziewczyna ,niezbyt ładna niezbyt chuda, poznaje chłopaka on też niezbyt przystojny. W normalnych warunkach żadne z nich nie zwróciłoby na siebie uwagi ,jednak w książkach nic nie jest normalne więc się zakochują. Czegoż innego można chcieć od książki? 
No tak …zakończenia. 
Szkoda że już od początku wiem jak to się skończy. Tak to jest napisane już w prologu. No ja rozumiem trzeba łamać zasady, nowoczesność i bunt przeciw sztywnym regulaminom, ale moim zdaniem u jest ono nie zmienne, każda opowieść powinna mieć swój początek, środek i koniec i to koniecznie w tej kolejności. Nie jestem zbyt wymagająca od książki ale tej jednej zasady nie wolno łamać. Ale co tam chrzanić kolejność poza tym historię warto przeczytać choć do moich ulubionych nie należy szczerze przeszła bez większego echa przez moją półkę czytelniczą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s