In to the Deep-W głębie- Samantha Young

Życie Charlie w małym miasteczku w Indianie zawsze było normalne do czasu gdy Jake się wprowadził. Dlaczego najpopularniejszy chłopak w szkole patrzy właśnie na nią? Kiedy chłopak pokazuje jej głębie swoich uczuć i przekonuje ją że jest niesamowita. Charlie daje się wciągnąć w głębie ale nie wie jak ciężko będzie jej z niej powrócić. Mimo że chłopak obiecał że będzie tuż obok kiedy zdarza się tragedia zostaje sama.
Kiedy dziewczyna myśli że już otrząsnęła się z dawnych krzywd wyjeżdża na studia do Eydenburga. To ma być najlepszy rok jej życia. Razem z niezawodną przyjaciółką w jednej z najpiękniejszych stolic Europy. Z dala od przeszłości. Do czasu gdy to przeszłość dopada ją na jednej ze studenckich imprez gdy niczego nieświadoma Charlie spotyka nikogo innego jak Jake’a Caplina.

Czy wiecie jak niezręcznie jest spotkać swojego byłego na imprezie? A jeśli to jest była twoja prawdziwa miłość na dodatek ze swoją nową drugą połówką. Charlie nie wie co robić. Przyjechała na studia aby zapomnieć o nim i wszystkim a on jest tu. A na dodatek chce się przyjaźnić. Jakby wszystkiego było mało dawno uśpione uczucia zaczynają się budzić a dziewczyna coraz bardziej angażuje się w ich odrodzoną  przyjaźń. A to się nie może skończyć dobrze.

„Gdy zbliżają się do siebie, iskra między nimi przeradza się w płomień i zaczyna siać spustoszenie w ich życiu i związkach. Zazdrość i tęsknota podsyca ich niszczycielskie umysły, ale Charley i Jake walczą, by przejąć kontrolę nad tym, co dla siebie znaczą. 

Ale nawet jeśli im się uda, nie ma gwarancji, że Charley kiedykolwiek zaufa Jake’owi, by ten poprowadził ją z powrotem w głębię… „

Akcja książki rozgrywa się na dwóch płaszczyznach… Kiedy  w przeszłości poznajemy Jake’a  jest on klasycznym Bad boy’em poruszających swoim czarem damskie serca w tym Charlie. Kiedy obserwujemy jak ich młoda lecz bardzo poważna miłość rozkwita zdarza się wypadek, który przekreśla wszystko i pozostawia ich bez kontaktu przez lata.
Kiedy ponownie się spotykają staje się to cztery lata później. Kiedy niegdyś skrzywdzona Charlie widzi ponownie chłopaka ten prosi ją o przebaczenie. 
Książkę czyta się niezwykle przyjemnie. Z pozoru głupiutka naprawdę wciąga. Sprzeczność w emocji głównych bohaterów jest aż nazbyt widoczna. Mimo że uważają wszystko za zakończone ich miłość, podsycana wzajemną zazdrością, budzi się ponownie a kiedy iskry zmieniają się w płomienie nie da się tego już powstrzymać. 
Moja ocena:8/10
 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s