Of Poseidon- Anna Banks


Kiedy pewnego dnia na plaży Emma przypadkowo wpada na niesamowicie przystojnego chłopaka o fiołkowych oczach nie wie  jeszcze
jak wiele ich łączy. Kiedy tego samego dnia ginie jej przyjaciółka na ratunek przychodzi jej nie kto inny jak chłopak z plaży.
Wtedy za jego sprawą jej życie staje na głowie. Dziewczyna szuka swojej tożsamości, nie wie kim jest i komu może ufać, a jedna z niewielu osób która mogłaby jej pomóc nie żyje.

Książka jak się pewnie domyślacie dotyczy tematyki syren. Nie wiem ja dla was ale to pierwsza książka o tej tematyce jaką dane mi było przeczytać. Jest to klasyczny przykład literatury paranormal. Mega schematowy o widomym zakończeniu serii.  Jednak to co jest po drodze. Powiem że autorka zasłużyła na wielką pochwałę. Rzadko się zdarza żebym była tak bardzo zaskoczona zakończeniami pośrednich tomów serii. Po za tym książkę wyróżnia na pewno tematyka. Język i Styl pisania jest bardzo przyjemny, jednak nie zaskakuje niczym. Jest to przyjemna książka, po którą warto sięgnąć w  wolnej chwili.

Książka niestety nie jest jeszcze dostępna w języku polskim. Jednak jak zwykle polecam chomika: morethanbooks

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s