Coś do stracenia-Cora Carmac

I o to kolejna książka o zakazanej miłości nauczyciela i uczennicy(Mój komentarz:no ileż można. Ludzie ten temat nie jest nie wyczerpany)
Główną bohaterką książki jest Bliss, której największym życiowym problem jest fakt że nadal pozostaje dziewicą.Pewnego wieczoru poznaje w klubie chłopaka. Jej plan jest niezawodny ….no prawie. Nikt nie mógł przypuszczać że przerażona spanikuje zostawiając faceta w łóżku nagiego. Ale najgorsze przychodzi rano gdy dziewczyna w klasie zastaje nie byle kogo a chłopaka, którego jeszcze kilka godzin temu zostawiła samego w łóżku.
Moją pierwszą reakcją po przeczytaniu książki było natychmiastowe odrzucenie jej i wyparcie z pamięci że ta pomyłka miała miejsce. Jednak po zastanowieniu zaczęłam być z siebie dumna że wygrałam bitwę i skończyłam ją. Nigdy nie rozumiałam mody na Young Adult a po tej książce byłam jeszcze bardziej zniechęcona aczkolwiek muszę przyznać że spełniła swoje zadanie i porządnie mnie rozbawiła. Sumując książka jest tak głupia że aż śmieszna. Warto czytać choćby po to żeby się pośmiać.
Jednak moja ocena to nadal 4/10
Do drugiej i trzeciej części nie byłam w stanie się zbliżyć nie dość że nie lubię sequeli to jeszcze to ta książka ale może po prostu potrzebuję motywacji. Jeśli chcesz mnie zmotywować do kontynuacji książki Coś do stracenia to napisz . Jestem chętną do współpracy nie gryzącą osobą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s