Take a Chance- Abbi Glines

Take a chance jest to kolejna książka z serii Rosemary Beach,której nie czytałam. Za Take a Chance zabrałam się z mojej własnej głupoty i nieświadomości. Autorkę pokochałam za styl pisania i oryginalną myśl po Existence. Nie liczyłam na to że ta historia będzie w jakiś sposób wyjątkowa ale czytając kolejne rozdziały taką się stała.
Nieśmiała Harlow i Czarujący Grant zabiorą was w historię miłości, strachu, skrywanych sekretów.
Harlow od zawsze była trzymana pod kloszem. Jest nieznaną córką jednej z największych gwiazd współczesnej estrady, a na dodatek kobiety,którą jako jedyną pokochał. Kiedy przeprowadza się do Rosemary Beach zostaje zmuszona do zamieszkania ze znienawidzoną przyrodnią siostrą i jej zabójczo przystojnym chłopakiem. Jednak kiedy między dziewczyną i Grantem, on wie że to ta jedyna a ona że nie może z nim być.

Take a Chance to historia dla każdej fanki Abbi Gilines. Jest zabawna i wciągająca. Jako typowe romansidło momentami jej głupota jest po prostu rozbrajająca. Nie mam pojęcia jak autorka zdołała napisać tyle książek o podobnej tematyce a jednak nieco się od siebie różniących. Jednak schemat jak zawsze ten sam. Piękna dziewczyna z problemami, przystojny chłopak. Książę na białym koniu, który będzie ją ratował. Historia prawie że absurdalna, a jednak jak często spotykana ostatnio w literaturze? czy to może jest jakieś odwołanie do klasyki? Nie mam pojęcia mam jednak wrażenie mogę nigdy nie przyzwyczaić się do specyfiki tego gatunku ale cóż tu wiele oczekiwać taka książka ma za zadanie bawić. I muszę przyznać że się z niego wywiązuje jednak ja nie mogę czytać takich książek za często to po prostu dla mnie za wiele.

<img border=”0″ height=”324″ src=”http://3.bp.blogspot.com/-oeR8apSFEeE/VWnHHndjtMI/AAAAAAAAAUk/A1rVKaMPckY/s640/Take-A-Chance-by-Abbi-Glines-Banne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s