The Secret of Ella and Micha Jessica Sorensen

Poznajcie historię dwójki przyjaciół których ścieżki przecinają się niczym korytarze w labiryncie,spotykają się i rozchodzą. Ella stara się zagłuszyć uczucia a Micha wręcz przeciwnie stara się je w niej wyzwolić. Palące uczucie,które prześladuje ich już od lat. Czy w końcu  stracą kontrolę?
Fabuła książki jest genialna. Jest niesamowicie wciągająca. Ciągle tłumione uczucia bohaterów i nastroje zmieniające się jak w kalejdoskopie od Miłości i pożądania po zimną obojętność ale to tylko gra na zewnątrz prawdziwa walka trwa w środku gdzie przeszłość walczy z potrzebą pójścia na przód .Śmierć. Wyścigi samochodowe i dwie naprawdę silne osobowości przeciwko temu na co nigdy nie mieli wpływu.
Moja ocena książki jest pozytywna i mimo że jest krótka (niecałe 180 stron) Zawiera maksimum treści. Nie przypomina żadnej innej. Wprowadza czytelnika w stan ciągłego zastanawiania się nad tym co będzie dalej porusza wiele problemów. Bohaterowie przezentują sobą wiele postaw od ucieczki po chęć walki o drugą osobę a wszystko to w niesamowicie romantycznej oprawie. Polecam a nawet jeśli  momentami  będzie nudno to zachęcam do przeczytania jej w całości naprawdę warto. Choćby dla tego jedynego zdani epilogu, jestem pewna że załapiecie o co chodzie) który idealnie podsumuje myśl książki,która przyjdzie dopiero z perspektywy przeczytania książki. Polecam szczególnie na lato ale na ciepłą jesień też się sprawdzi 🙂
Książki szukajcie na chomiku: morethanbooks
Moja ocena:8/10

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s