Na krawędzi zawsze-J.A. Redmerski


Na krawędzi zawsze to kontynuacja powieści, która opowiada o tym jak zaskakująco potrafi ułożyć się życie. Ścieżki losu przeplatają się i przeplatają w najmniej oczekiwanych okolicznościach. I tak jest z życiem Andrew i Camryn, którzy spotkali się kilka miesięcy wcześniej w autobusie w drodze donikąd. Od tego czasu są nierozłączni. Pokonali wszystkie przeszkody. On jest jej Orfeuszem. ona jego Erudyką. Razem przejdą drogę do piekła i z powrotem. Ważne żeby po drodze nie zgubili siebie.
To że ich podróż dobiegła końca to nie znaczy że problemy się skończyły. Na ich ścieżce pojawiają się kolejne problemy i wyzwania. Zawsze razem z muzyką, ale nawet ona nie da rady zagłuszyć bólu.
Kolejna powieść z serii Na krawędzi nigdy jest godną następczynią swojej poprzedniczki. Historia toczy się dalej ich życie jest pełne przygód i toczy się na krawędzi aburdu. Zaskakująca, Nieprzewidywalna wypełniona muzyką opowieść o dwojgu ludzi ,którzy spotkali się przypadkiem. W autobusie. W drodze donikąd.

Książka tak jak cała seria podobała mi sie ogromnie. Jest to złoty środek pomiędzy relaksująca wiec odmóżdżającą książka a mająca sens  głęboka powieścią z morałem. Podoba mi sie w niej na prawdę wszystko zaczynajac od doskonale wykreowanych postaci po nieprzerwana akcje, w książce cały czas cos sie dzieje, oraz po motyw podróży przez Stany Zjednoczone. No bo kto z nas nie ma czasami ochoty uciec od swoich problemów.
Ale to jeszcze nie koniec….bo  nadchodzi trzecia część.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s