Dziesięć płytkich oddechów -K.A. Tucker

Obok tej książki nie można przejść obojętnie jeśli nie przyciągnie cię tytuł ani okładka to na pewno zrobi to opis.
Jest niesamowita kiedy ją czytasz nie dociera do ciebie nic oprócz słów autorki słów tak pięknych. Słów opowiadających o cierpieniu młodej dziewczyny, skrzywdzonej psychicznie i fizycznie. O przebaczeniu winowajcą. O miłości,której ona nie chce a jej potrzebuje.
Życie Kacey rozpadło się na kawałki razem z jej ciałem i duszą. Kiedy razem z młodszą siostrą ucieka do nowego życia nie wie że to zmieni wszystko.

Dziesięć płytkich oddechów to jedna z tych książek, które zawierają wszytko czego potrzebuje czytelnik. Jest zabawna, romantyczna ale też zawiera naukę opowiada o ludziach skrzywdzonych takich,którzy nie chcą czuć niczego. Nie można jej nie skończyć bo nie da się przestać czytać. Silnie uzależnia, przez długi czas nie można się jej pozbyć z głowy. Czyta się ją w mgnieniu oka. A barwni i charakterni bohaterowie zdobędą sympatię każdego czytelnika. Książkę bardzo polecam jednak ostrzegam przed zaczynaniem jej wieczorem lub przed ważnym wydarzeniem, na którym przydałoby się nie spać. Z doświadczenia odradzam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s