Do wszystkich chłopców,których kochałam

  Chyba największym koszmarem każdego z nas byłoby ujawnienie naszych tajemnic. A co by się stało gdyby wszyscy chłopcy w których kiedykolwiek byłaś zakochana dowiedzieli się o tym w tym samym czasie? 

 Moja teoria jest taka: Każdy z nas bez wyjątku potrzebuje swojego pudełka na kapelusze. Dla jednych może nim być dawno zapomniana szkatułka lub przypadkiem znaleziony słoik lub jakkolwiek inna rzecz w której trzymamy swoje drobiazgi lub cenne dla nas rzeczy. Lara Jean Song swoje pudełko na kapelusze dostała od mamy i jest to prawdziwe pudełko na kapelusze a przechowuje w nim listy. Ale nie zwykłe listy a te, które napisała sama po każdym swoim zakochaniu. Jeden dla każdego chłopca. Czyli …w sumie pięć. Pięć starannie opisanych przez Dziewczynę listów zawierających jej najskrytsze uczucia.Myśli, których nigdy by nie wypowiedziała. A one nie miały ujrzeć światła dziennego.

   Kiedy okazuje się że listy zostały cudem wysłane życie Lary staje na głowie. Zwłaszcza że jednym z chłopców jest były chłopak jej siostry. Auć to się nie może skończyć dobrze.
Książka autorstwa Jeny Han jest absurdalnie romantyczna. Kiedy listy zostają przez przypadek wysłane rozpoczyna się gra jak wydostać się z tego zamętu. Czy z tej gry mogą wyniknąć jakieś prawdziwe uczucia? Czy Lara Jean się zakocha? I najważniejsze kto jest sprawcą tego zamieszania? Na te pytania odpowie wam nowa książka autorki „Tego lata stałam się piękna”.

Książka mimo że nie porusza jakoś specjalnie interesujących mnie tematów spodobała mi się. Może chodzi tu o przyjemny styl pisania autorki lub o lekką fabułę ale jest to naprawdę warta przeczytania pozycja, która spokojnie może się okazać jedną z twoich ulubionych książek. Akcja książki nie posiada zawrotnego tępa lub nagłych zwrotów, które przyprawią czytelnika o zawrót głowy ale to w sumie zaleta ponieważ jest idealną odskocznią od budzących dreszczy emocji thrillerów i dystopii.

Moja ocena:6.5/10

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s