In The After- Demitria Lunetta

Po inwazji obcych los Amerykanów jest nieznany. Większość została pożarta. Część się ukrywa. Tak też robi Amy, która czas od napadu spędza broniąc się w domu razem z „Baby” dziewczynką, którą uratowała. Nawet najmniejszy dźwięk może sprowadzić na nie śmierć a jedyną rzeczą oddzielającą je od potworów jest płot. Jednak ich życie jest zagrożone i muszą uciekać ich bezpieczna kryjówka nie jest już bezpieczna. Życie w świecie, w którym każdy twój krok może być ostatnim nie jest łatwe aż trafiają do New Hope. Amy poradziła sobie z floares, czy może czuć się bezpieczna wśród ludzi?

In the After to kolejna książka w duchu dystopii. Nie ukrywam że nie jest to lekka, łatwa do przeczytania lektura. Opisuje walkę nastolatki o życie w świecie, którym zawładnęli obcy. Jest to obcy świat, w którym liczy się każdy dźwięk i każdy krok. Ponieważ każdy z nich może być ostatnim. Jednak to nie zmagania Amy z obcymi są tutaj głównym problemem a życie dziewczyny po odnalezieniu Nowej Nadziei.

In the After jest książką, którą poleciłabym każdemu kto jest fanem fantastyki lub książek o tematyce Dystopii. Myślę też że każdy fan Legendy-Marie Lu znajdzie tutaj coś dla siebie. Książka nie niestety jak dotąd wydana po Polsku jednak zachęcam do przeczytania jej na chomiku: dd_translate team

2 uwagi do wpisu “In The After- Demitria Lunetta

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s