E-book Eternal Vows -Wieczne przysięgi-Chrissy Peebles

Sarah prowadzi badania na temat tajemniczych stworów w pobliżu jaskini, w której przed laty zginęła jej siostra. Jako dorosła kobieta zadaje sobie pytanie czy aby na pewno tego dnia umarła przecież nie odnaleziono ciała.

Gdy w towarzystwie swojego eks zostaje porwana do magicznej krainy zostaje błędnie uznana za księżniczkę, a jej jedyną szansą na odnalezienie siostry jest poślubienie władcy krainy. Zgadza się .Victor i Sarach zostają na zawsze złączeni mocą Rubinowego pierścienia jednak nie jest to jedynie zwykła ślubna obrączka jej więzów nie można rozerwać. A wydaje się że w średniowiecznej Krainie nie funkcjonują takie współczesne wynalazki jak rozwód. Ich myśli uczucia zostają powiązane na zawsze. Gdy dziewczyna ucieka nieumarły król musi udać się za nią w pościg. Tylko że  mimo rosnących uczuć do władcy ona wcale nie chce dać się złapać.
Pierwszą część czyta się prawie bez tchu. Wciąga i zachwyca przygodami Sary. Jej plan jest zbyt zuchwały na to aby się udał. A kto oglądał Once upon a time wie że magia zawsze ma swoją cenę. Udawać księżniczkę. Poślubić króla. Zdobyć pierścień. Tego już za wiele. Sarah nie wie jeszcze jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić.
W mojej opinii książka jest świetna. Średniowieczny świat. Magia i nieśmiertelni władcy. Ten klimat zdecydowanie mi się podoba. Ale też zależy kto co lubi. Akcja książki jest raczej monotematyczna wszystko skupia się na planie Sarah na odnalezienie siostry oraz jej ucieczce przed nieśmiertelnym władcą. Książka jest momentami wprost absurdalna. No bo zastanówmy się Amerykańska badacza wychodzi za nieśmiertelnego króla, który rozmawia jedynie o ilości dzieci które mam mu urodzić. Następnie jej eks ratujący ją z opresji po czym dziewczyna nagle zakochuje się w niegdyś odrażającym acz bardzo atrakcyjnym, ścigającym ją mężu. Eh kto powiedział że książki mają być logiczne. Jak widzicie książka jest bardzo pogmatwana, skomplikowana i absurdalna. Można by też powiedzieć że głupiutka ale to przecież romans a on czasami musi być głupi. Jedno powiem, jeśli szukasz lektury na odstresowanie i takiej, która cię zainteresuje  a nie zmęczy. Dobrze trafiłaś.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s